top of page

Mana komanda

Elīna Harčenko

projektu asistente

Elīna asistē klientu darbā un rūpējas par uzņēmuma pakalpojumu komunikāciju. Viņa piedalās projektu analītiskajā posmā un taktisko risinājumu plānošanā. Elīna komunikācijas nozarē strādā jau 15 gadus, no tiem 8 gadi aizvadīti ar fokusu uz iekšējo komunikāciju.Viņas pieredze saistīta ar komunikācijas plānošanu un īstenošanu gan biznesā, gan izglītības sektorā.

Elīnu raksturo aizrautība, profesionalitāte un sadarbība!

Elīnas viena no iecienītākajām ir Džordža Bernarda Šova atziņa: "Pati lielākā problēma ar komunikāciju ir ilūzija, ka tā ir notikusi."

Ewa Strzyżewska

instrumenta "Saruna par pārmaiņām" partnere Polijā

Viņa ir komunikācijas katalizatore, psiholoģe un lingviste, pārmaiņu un valodas koučs, NLP meistare, sertificēta provokatīvā koučinga meistare, FACET5 konsultante, sertificēta Points of You L3 meistare; specializējas angļu valodā vadītās apmācībās.

Vairāk nekā divdesmit gadus, balstoties uz divvalodu komunikācijas un mediju pieredzi, Evas intereses ir vērstas uz to, kā mēs kvalitatīvi veidojam saikni, sākot ar sevi un turpinot ar komunikāciju ar citiem. Viņas psiholoģijas pieredze, kas papildināta ar stundām ilgām koučinga, mentoringa un "soft skills" apmācību stundām, ir ļāvusi viņai attīstīt dziļu izpratni par mehānismiem, kas ir cilvēka uzvedības pamatā, un atvieglot prasmju apguves procesu. Ewai būtiski, ka viņas darbs dod rezultātus.

Ewas pārliecība: "Ir vērts iet tālāk par zināmo, jo mēs esam spējīgāki, nekā paši domājam."


Sazināties ar Evu: ewa@strzyzewska.com

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page