top of page

Uzņēmumā transformējošas pārmaiņas – uzsvars uz darbinieku uzvedības maiņu

Realizētais projekts:

Uzņēmuma vadība sapratusi, ka kaut kas ir jādara ar ne visai veiksmīgajiem biznesa rezultātiem, klientu sūdzībām, funkciju pārklāšanos un zemo produktivitāti, plāno pārmaiņas darba pieejā, projektu vadībā, sadarbībā starp struktūrvienībām. Turpmāk darbiniekiem būs jāstrādā intensīvi ziņojot par mērķiem, ik dienas jāziņo par mērķu sasniegšanas statusu un jānotur atgriezeniskās saites sesijas. Tas faktiski nozīmē pilnībā mainīt veidu, kā cilvēki strādājuši līdz šim  - relaksēti, neiespringstot par nokavētiem termiņiem, aiz haosa slēpjot nepaveikto.

Galvenais ierobežojums sadarbībā: laika spiediens. Pārmaiņu projekts jāatklāj nedēļu pēc mūsu sadarbības līguma parakstīšanas.

Klienta problēma:

Piedāvātais risinājums:

  1. Tā kā nebija laika veikt ierasto priekšizpēti (darbinieku anketēšana, intervijas un kanālu analīze), tad šoreiz piedāvātais risinājums ietver visas jau gatavās un pieejamās informācijas analīzi par uzņēmuma iekšējo vidi un darbinieku noskaņojumu – gada ietvarā veikto aptauju rezultātu analīze, intervijas ar galvenajiem pārmaiņu virzītājiem, pārmaiņu ieviešanas plānus.

  2. Pārmaiņu komunikācijas stratēģijas un visaptveroša aktivitāšu plāna izstrāde, lai klients atverot failu, varētu sekot instrukcijām, un pielietot vadlīnijas praksē.

Rezultāts:

Rekordīsā laikā izstrādāta pārmaiņu komunikācijas stratēģija un aktivitāšu plāns pārmaiņu ieviešanai.

Klienta atgriezeniskā saite par rezultātu:

Paldies par operativitāti un strukturēto pieeju! Esam ļoti apmierināti ar rezultātu, tas ļoti mums atvieglo darbu pārmaiņu ieviešanā.

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page